together

TRANSFORM YOUR LIFE

LIFE-CHANGING EXPERIENCES

Co mówią o nas nasi wolontariusze?

WOLONTARIUSZ

Natalia Barcicka

Natalia Barcicka jest uczennicą liceum im. Władysława IV w Warszawie.

Jest członkiem fundacji od 2016 roku. Uczestniczyła już w trzech wymianach międzynarodowych z programu Erasmus+ i angażowała się w wiele innych projektów fundacji.
Bierze udział w pisaniu nowych projektów oraz nawiązywaniu współpracy z innymi organizacjami i osobami. A za swoje najciekawsze zadanie uważa tworzenie scenariuszy do naszych filmów i występowanie w nich.

W czasie wolnym Natalia uwielbia uprawiać sport i rysować. Dlatego wnosi do naszego zespołu artystyczne spojrzenie i dużo energii.

Montażysta

Maciek Orzeł

Maciej Orzeł w fundacji Mladiinfo zajmuje się montażem i postprodukcją video, a zdarzają się także czasem aktorskie epizody. Cenie w fundacji aktywny rozwój, różnorodne inicjatywy, a także zespół złożony z ambitnych młodych ludzi.

team leader

Milana Ivanova

Milana Ivanova jest studentką programu International Business and Negotiations 2 stopnia. Jest członkiem fundacji od 2 lat i zaczynała od tego że przyszła na praktyki, a teraz jest Team Liderem Mladiinfo Poland. Milana działa w każdym projekcie fundacji od samego początku. Ona była koordynatorem programu Erasmus+, tworzy filmiki i piszę do nich scenariusze, wymyśla własne projekty, prowadzi profile społecznościowe fundacji i zajmuje się marketingiem. 

Teraz razem z uczelnią Collegium Civitas realizuje projekt – cykl webinarów na temat kompetencji przyszłości. 

WOLONTARIUSZ

Natalia Pogorzelska

Natalia Pogorzelska jest uczennicą IX LO im. K. Hoffmanowej w Warszawie na profilu biologiczno-chemicznym, a po lekcjach uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. J. Elsnera.
W fundacji odpowiada za kreatywną część filmików oraz regularnie wytępuje w nich jako aktorka. Aktywnie bierze udział w pisaniu nowych projektów i ich organizacji.
Prywatnie, Natalia jest miłośniczką teatru, a w czasie wolnym nałogowo czyta książki.

WOLONTARIUSZ

Krzysztof Barcicki

Krzysztof Barcicki jest studentem Inżynierii Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych na Politechnice Warszawskiej.
Do fundacji dołączył w 2016 roku. Uczestniczył w czterech wymianach międzynarodowych i wielu innych inicjatywach.
Jego głównym zajęciem w fundacji jest nagrywanie materiałów filmowych na temat organizowanych projektów.
Krzysztof interesuje się zarówno zabytkową, jak i współczesną motoryzacją oraz nowinkami technologicznymi. nałogowo czyta książki.

WOLONTARIUSZ

Aurelija Radzeviciute

Aurelija Radzeviciute jest absolwentką Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Zawodowo rozwija się w digital-marketingu, neuropsychologii, interesuje się nowymi technologiami oraz wprowadzaniem mechanizmów i procesów służących poprawie jakości życia i ekosystemów. Zaangażowana w organizację Mladiinfo Polska od 2022. Zajmuje się wsparciem digital-marketingu, prowadzeniem stories na Instagramie, tłumaczeniem i redakcją tekstów. Lubie jogę, tenis, pływanie: dla niej sport jest procesem szkolenia jedności umysłu i ciała.

our partners

Zobacz jakie są twoje możliwości

Dołącz do nas!